SUP piedzīvojumu noma SPURA
baltijasvasara.lv

SUP piedzīvojumu noma SPURA

Kopēt saiti
5 (5 atsauksmes)
Jūras iela 1A, Roja, Rojas pagasts, LV-3264, Latvija

Atrakciju parks

24h
PAR MUMS
SPURAs stāsts sākās 2017. gada maijā. Jau savā darbības sākumā, SPURA saņēmusi augstu atzinību no klientu puses, par ko liecina tās straujā izaugsme un piedzīvojumu dažādošanās. Esam uzņēmums, kura lielākā vērtība ir apmierināts un laimīgs klients. SPURAi augt un attīstīties lielu atbalstu ir devuši Eiropas Savienības fondu līdzfinansējumi. Par šo iespēju esam bezgala pateicīgi! Arī pašlaik SPURA īsteno jaunu EJZF projektu (projekta Nr. 21-08-FL06-F043.0205-000006 “SUP nomas “SPURA” darbības dažādošana”), ar kura rezultātiem ceram
 [...]PAR MUMS
SPURAs stāsts sākās 2017. gada maijā. Jau savā darbības sākumā, SPURA saņēmusi augstu atzinību no klientu puses, par ko liecina tās straujā izaugsme un piedzīvojumu dažādošanās. Esam uzņēmums, kura lielākā vērtība ir apmierināts un laimīgs klients. SPURAi augt un attīstīties lielu atbalstu ir devuši Eiropas Savienības fondu līdzfinansējumi. Par šo iespēju esam bezgala pateicīgi! Arī pašlaik SPURA īsteno jaunu EJZF projektu (projekta Nr. 21-08-FL06-F043.0205-000006 “SUP nomas “SPURA” darbības dažādošana”), ar kura rezultātiem ceram drīzumā ikvienu no jums iepriecināt.
Mūsu uzdevums ir radīt prieku un ienest krāsas Jūsu ikdienā un svētkos!
Mūsu klientu lokā jau ir tādas kompānijas kā Cemex, Swedbank, SEB Banka, Samsung, Brabantia, Rimi un vairākas citas. SPURA organizējusi vecpuišu un vecmeitu ballītes, dzimšanas dienas, sporta spēles, dažādus piedzīvojumus uz SUP dēļiem Rīgas jūras līcī, Engures ezerā, Irbes upē, Slokas ezerā, Rojas upē un citās vietās ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās.
Ja vēlies baudīt atpūtu uz ūdens, droši ar mums sazinies! Ikdienā atrodamies Rojā, Jūras ielā 1A (piesakoties stundu iepriekš), bet esam mobili un spējam pielāgoties jebkurām vēlmēm. Zvani vai raksti un visu sarunāsim! Esam atvērti ikvienai idejai un gatavi mesties jaunos piedzīvojumos!
www.spura.lv