Maza Kalna 27

Kopēt saiti
4.2 (115 atsauksmes)
Mazā Kalna iela 27, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1003, Latvija

SPA, Naktsmītnes

24h
Viesnīca Maza Kalna 27 atrodas Rīgā, 2,6 km attālumā no Centrāltirgus un 2,7 km no Latvijas Nacionālās operas un baleta. Viesu rīcībā ir bārs un iespēja bez maksas izmantot WiFi un privāto autostāvvietu. Naktsmītne ir 3,2 km attālumā no Rīgas Kristus Piedzimšanas katedrāles un Vērmanes dārza. Viesi var izmantot slēpju glabātuvi un terasi. Viesiem ir pieejama diennakts reģistratūra, automašīnu novietošanas pakalpojums un bagāžas glabātava.
Visās uzturēšanās vietās ir gaisa kondicionētājs, plakanā ekrāna televizors ar satelīta kanāliem, tējkanna,
 [...]Viesnīca Maza Kalna 27 atrodas Rīgā, 2,6 km attālumā no Centrāltirgus un 2,7 km no Latvijas Nacionālās operas un baleta. Viesu rīcībā ir bārs un iespēja bez maksas izmantot WiFi un privāto autostāvvietu. Naktsmītne ir 3,2 km attālumā no Rīgas Kristus Piedzimšanas katedrāles un Vērmanes dārza. Viesi var izmantot slēpju glabātuvi un terasi. Viesiem ir pieejama diennakts reģistratūra, automašīnu novietošanas pakalpojums un bagāžas glabātava.
Visās uzturēšanās vietās ir gaisa kondicionētājs, plakanā ekrāna televizors ar satelīta kanāliem, tējkanna, duša, čības un rakstāmgalds. Visos viesnīcas numuros tiek nodrošināti dvieļi un gultas veļa.
Rīgā un tās apkārtnē viesnīcas Maza Kalna 27 viesi var piedalīties vairākās aktivitātēs, tostarp slēpot.
Rīgas Rātslaukums ir 3,3 km attālumā no naktsmītnes, savukārt Melngalvju nams atrodas 3,4 km attālumā. Tuvākā lidosta ir Rīgas Starptautiskā lidosta, kas atrodas 10 km attālumā no viesnīcas Maza Kalna 27. Viesiem par maksu tiek piedāvāts lidostas transfērs.
www.booking.com