Maza Kalna 27

Kopēt saiti
4.2 (115 atsauksmes)
Mazā Kalna iela 27, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1003, Latvija

SPA, Naktsmītnes

24h
Viesnīca Maza Kalna 27 atrodas Rīgā, 2,6 km attālumā no Rīgas Centrāltirgus un 2,7 km no Latvijas Nacionālās operas un baleta. Viesu rīcībā ir bārs un bezmaksas WiFi. Privāta autostāvvieta ir pieejama viesiem, kuri ierodas ar automašīnu. Naktsmītne ir 3,2 km attālumā no Rīgas Kristus Piedzimšanas katedrāles un Vērmanes dārza. Viesi var izmantot slēpju glabātuvi un terasi. Viesiem ir pieejama diennakts reģistratūra un bagāžas glabātuve. Viesu automašīnas novieto personāls.
Naktsmītnes numuros ir plakanā ekrāna televizors ar satelīta kanāliem. Visos viesnīcas
 [...]Viesnīca Maza Kalna 27 atrodas Rīgā, 2,6 km attālumā no Rīgas Centrāltirgus un 2,7 km no Latvijas Nacionālās operas un baleta. Viesu rīcībā ir bārs un bezmaksas WiFi. Privāta autostāvvieta ir pieejama viesiem, kuri ierodas ar automašīnu. Naktsmītne ir 3,2 km attālumā no Rīgas Kristus Piedzimšanas katedrāles un Vērmanes dārza. Viesi var izmantot slēpju glabātuvi un terasi. Viesiem ir pieejama diennakts reģistratūra un bagāžas glabātuve. Viesu automašīnas novieto personāls.
Naktsmītnes numuros ir plakanā ekrāna televizors ar satelīta kanāliem. Visos viesnīcas Maza Kalna 27 numuros ir arī gaisa kondicionētājs un rakstāmgalds.
Rīgā un tās apkaimē naktsmītnes viesi var nodarboties ar dažādām aktivitātēm, tostarp slēpot.
Rīgas Rātslaukums atrodas 3,3 km attālumā no naktsmītnes Maza Kalna 27, savukārt Melngalvju nams ir 3,4 km attālumā. Tuvākā lidosta ir Rīgas Starptautiskā lidosta, kas atrodas 13 km attālumā no naktsmītnes. Viesiem par maksu tiek piedāvāts lidostas transfera pakalpojums.
www.booking.com