Latgales zoodārzs
baltijasvasara.lv

Latgales zoodārza ekspozīcijā un laboratorijā dzīvo dažādi eksotiskie dzīvnieki, pērtiķi, žņaudzējčūskas, krokodili, bruņurupuči, iguānas, skorpioni u.c. tropu mežu un Latvijas ainavu iemītnieki. Ikviens interesents ekspozīcijā var aplūkot dzīvniekus, kā arī pasūtīt ekskursiju, tematisko stundu konferenču zālē, piedalīties konkursos dabas draugiem u.c. aktivitātēs. Zoodārza darbinieki veic pētniecisko darbu ekoloģijas, zookultūru un ekoloģiskās pedagoģijas jomā, pēta dzīvnieku dzīvi un cenšas saglabāt apdraudētas Latvijas dzīvnieku sugas.

Latgales zoodārza pagalmā var apskatīt lauku peļu viensētu, īstu hobitu māju kukaiņiem un zirnekļiem un Eiropas trušu pilsētiņu, kur bērni var glaudīt mazos zoodārza trusīšus un pētīt to uzvedību.

Latgales zoodārzs

Kopēt saiti

Latgale Zoo

Latgale Zoo

4.7 (1152 atsauksmes)
Vienības 27, Daugavpils, LV-5401, Latvija

Zooloģiskais dārzs, Tūrisma objekts

Pirmdiena, Otrdiena: slēgts
Trešdiena, Ceturtdiena, Piektdiena, Sestdiena, Svētdiena: 10:00 am – 6:00 pm
2015.g. Latgales zoodārzs kopā ar Budapešta zoodārzu , Ungārija, tika atzīmēts ar Eiropas Komisijas LIFE programmas LIFE and new partnerships for nature conservation biļetena speciālo rakstu The role of zoos in conserving Natura 2000 network species : Latgale Zoo in Latvia ka sekmīgas un efektīvas Eiropas zoodārzu sadarbības ar Eiropas Komisiju piemērs ( LIFE-HerpetoLatvia Conservation of rare reptiles and amphibians in Latvia projekts). www.latgaleszoo.eu