Marka Rotko mākslas centrs
baltijasvasara.lv

Tas ir daudzfunkcionāls laikmetīgās mākslas komplekss, kultūras un izglītības centrs Arsenāla ēkā Daugavpils cietoksnī. Vienīgā vieta Austrumeiropā, kur var iepazīties ar pasaulē slavenā mākslinieka, abstraktā ekspresionisma pamatlicēja Marka Rotko oriģināldarbiem.
Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs piedāvā aplūkot vairākas patstāvīgās un mainīgās ekspozīcijas, kas izvietotas 2000 m² platībā. Patstāvīgās ekspozīcijas veido Marka Rotko darbu oriģināli un reprodukcijas, digitālā ekspozīcija par mākslinieka dzīvi un daiļradi, kā arī kultūrvēsturiskās ekspozīcijas. Mainīgās ekspozīcijas - Latvijas, Eiropas un pasaules mākslinieku darbu izstādes. Centrā ir iespēja izmantot mākslinieku studiju-rezidenču, semināru un konferenču, sarīkojumu telpas, kā arī iesaistīties tur organizētajos pasākumos.

Marka Rotko mākslas centrs

Kopēt saiti

Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs

Mark Rothko Art Center

4.5 (1411 atsauksmes)
Mihaila iela 3, Daugavpils, LV-5401, Latvija

Tūrisma objekts, Naktsmītnes

Pirmdiena: slēgts
Otrdiena, Svētdiena: 11:00 am – 5:00 pm
Trešdiena, Ceturtdiena, Piektdiena, Sestdiena: 11:00 am – 7:00 pm
Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs
Viens no 21. gadsimta ambiciozākajiem kultūras projektiem Austrumeiropā – DAUGAVPILS MARKA ROTKO MĀKSLAS CENTRS – ir daudzfunkcionāls laikmetīgās mākslas, kultūras un izglītības centrs Daugavpils cietoksnī, vēsturiskajā A rtilērijas arsenāla ēkā, kas piedāvā aplūkot pastāvīgās un mainīgās ekspozīcijas vairāk nekā 2500 m2 platībā. Rotko centrā tiek organizēti starptautiski simpoziji māksliniekiem, radošās darbnīcas, meistarklases, kā arī bērnu un jauniešu mākslas
 [...]Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs
Viens no 21. gadsimta ambiciozākajiem kultūras projektiem Austrumeiropā – DAUGAVPILS MARKA ROTKO MĀKSLAS CENTRS – ir daudzfunkcionāls laikmetīgās mākslas, kultūras un izglītības centrs Daugavpils cietoksnī, vēsturiskajā A rtilērijas arsenāla ēkā, kas piedāvā aplūkot pastāvīgās un mainīgās ekspozīcijas vairāk nekā 2500 m2 platībā. Rotko centrā tiek organizēti starptautiski simpoziji māksliniekiem, radošās darbnīcas, meistarklases, kā arī bērnu un jauniešu mākslas izglītības programmas. Centrā ir pieejamas naktsmītnes, semināru, konferenču telpas, kā arī kamerzāle ar flīģeli. Rotko centra telpās atrodas suvenīru kiosks un kafejnīca “Arsenāls”.
Rotko centrs ir attīstībā, šobrīd notiek Martinsona mājas rekonstrukcijas darbi, un no 2021. gada šajās telpās būs apskatāma mākslinieka pastāvīgā ekspozīcija.
www.rothkocenter.com