Par mums
Baronā mīlestība pret ēdienu, dzīves baudīšana caur garšas pasauli tiek vērtēta augstāk par visu. Esam izveidojuši klasisku ēdienkarti, tomēr mūsu vājība ir gaļas ēdieni. Barona ēdienkartes pērles ir steiku izlase. Sulīgs steiks ir ļoti prasīgs, tas prasa lielas rūpes, lai tas būtu gardēža baudas cienīgs. Tāpēc esam rūpīgi izvēlējušies labākās izcelsmes, augstvērtīgu, ekoloģiski tīru lielopu gaļu. Un visu savu meistarību, mīlestību pret ēdienu izmantojam pagatavojot gardāko steiku, lai gaļa iegūtu savu labāko kvalitāti, izmantojam
 [...]Par mums
Baronā mīlestība pret ēdienu, dzīves baudīšana caur garšas pasauli tiek vērtēta augstāk par visu. Esam izveidojuši klasisku ēdienkarti, tomēr mūsu vājība ir gaļas ēdieni. Barona ēdienkartes pērles ir steiku izlase. Sulīgs steiks ir ļoti prasīgs, tas prasa lielas rūpes, lai tas būtu gardēža baudas cienīgs. Tāpēc esam rūpīgi izvēlējušies labākās izcelsmes, augstvērtīgu, ekoloģiski tīru lielopu gaļu. Un visu savu meistarību, mīlestību pret ēdienu izmantojam pagatavojot gardāko steiku, lai gaļa iegūtu savu labāko kvalitāti, izmantojam arī Josper grila krāsni. Mēs piedāvājam baudīt Filet mignon, NewYork, RibEye, Wague steikus no Argentīnas un Austrālijas saimniecībās audzētiem ar graudaugiem barotiem gaļas lielopiem. Restorānā pasniedzam vietējo saimniecību un pasaules labāko produktu apvienojumus, kas atklāj ierastas un arī rada jaunas garšas nianses.
Atrodamies Jūrmalā, Bulduros uz aktīvas ielas, kur steidzīgo dzīvi uz mirkli aptur vienīgais Bulduru luksofors, kas liek uz mirkli apstāties. Arī mēs aicinam apstāties no ikdienas steigas un atrast laiku sev, savai ģimenei un draugiem, lai atpūstos, priecātos par kopābūšanu, baudot gardas pusdienas, vakariņas mūsu viesmīlīgajās telpās.Esam izveidojuši mūsdienīgu, mājīgu interjeru ar antīkiem interjera priekšmetiem, radot atmosfēru, kas atgriež mūs laikā, kad kvalitāte, nianses bija daudz vērtīgākas par laiku.
Vasarā aicinām apmeklēt āra terasi, kurā vakaros var dzirdēt jūras šalkoņu. Piedāvājam noorganizēt Jūsu svētkus, mūsu viesmīlīgajās telpās un arī neaizmirstamus pasākumus pašā jūras krastā Barona Pērlē, vasaras sezonā.
www.bbarons.lv